Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothak

    tag

    Sziasztok!

    A kezdeményezés jónak tűnik, bár bevallom őszintén, hogy a többi fórumot nem néztem még meg.

    Viszont... az én meglátásom az, hogy itt rengeteg olyan kérdés fog jönni, hogy "milyet vegyek?", de valószínűleg minden alkalommal meg kell majd kérdezni, hogy:
    - mire akarod használni? (hétköznap is, vagy csak edzéshez, vagy csak konkrét sport tevékenységre)
    - mennyire legyen óra kinézete? (óra kiváltására kell, vagy óra mellé, mondjuk a másik csuklóra)
    - csak aktivitásmérés vagy értesítéskezelés is?
    - ha értesítéskezelés is, akkor csak rezgés vagy kijelző is?
    - mennyi a max keret? (értelemszerűen tudás függvényében egyre magasabb)

    Szóval azért vmi alap első HSZ vagy topic összefoglaló mindenképpen kellene, amiben ez le van írva. Mármint a variációk a teljesség igénye nélkül.

    Amúgy én egy Garmin Vivosmart nevű eszközt használok nagy megelégedéssel. Mostanában 6 napot simán bír, van benne értesítéskezelés (kijelzővel, ami csak akkor látszik, ha esemény van, amúgy úgy néz ki az egész, mint egy kicsit vastagabb kaucsuk karkötő), és simán tudja tartani a kapcsolatot a telefonnal 10 méteren belül úgy, hogy van 2 db 40 cm vastag tégla támfal köztük. Az eszköz maga 65.000 volt és ANT+ képes, tehát tud hozzá pulzusmérő mellkaspánt csatlakozni.
    Előtte egy Sony Smartband SWR10 volt, de arról hiányzott a kijelző :-)

    Most így hirtelen ennyi :-) Ha kell szívesen segítek a magasabb árfekvésű eszközökkel, mert azokat viszonylag jól kitanultam már ;-)

Új hozzászólás Aktív témák