Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ToBeY #77004 üzenetére

    Majdnem 10 évet lehúztam ásványvíziparban, nyugodtan idd a csapvizet. Nem az ásványvizek minőségével van a baj generell, hanem ha tényleg megbízható minőséget akarsz, akkor azt kb 2-3 prémium gyártó tudja (annyit meg épeszű ember nem ad vízért, főleg ha azzal is főznél), a többi általában megbízható, a legalja sajátmárkás ásványvizek helyett meg akkor már inkább tényleg csapvíz.

    Cserébe iszonyatos környezetterhelése van a műanyagpalackoknak (meg az egyéb csomagolóanyagoknak, meg úgy általában a fölösleges palackozásnak is, inkluzíve logisztika, azaz szállítás-tárolás-árukezelés).

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz ToBeY #77004 üzenetére

    Itt a 10 emeletesek nagy része egy H alakú folyosóra van osztva, ahol 2x4 lakás található. Ez nagyon zsúfolt főleg ahol több kisgyerekes család lakik. A 4 emeletesek mind 3 lakásosak, és lift se gyakori. Bár én nem szeretem a tömeget, pont ilyet kerestem, egyrészt befektetésnek (egyik egyetemtől 150-200m-re, másiktól 1000m-re), másrészt laktam már ilyen lakásban, és akkor bejött. Persze én is családiban nőttem fel, és öt év múlva az a terv, de még most főleg anyagi szempontból nem aktuális (min 20km-re lakás, két autó, vagy 15-20 év hitel és környékbeli lakás, de röghöz kötés).

    #77011 fokukac: Ilyen szempontból elég egy idióta szomszéd aki egész nap fúr/farag. Vagy épp most divatos Csok kedvezményre 3 gyereket nevelő panelban élő kiscsalád "zaja". Falun nőttem fel, elég nagy családi házban, most úgy vélem, hogy nem tudnék gyereket nevelni panelban.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák