Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz lenox #59978 üzenetére

    Valószínűbb, hogy elbaszod, és akkor dől a pénz a büntiből.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • NoLF

    addikt

    válasz lenox #59978 üzenetére

    elképzelésem sincs, de az egész parkolásmizéria nagyon bosszantó. egy kerület, 440/ óra, de az utca egyik oldalán 8ig, a másik oldalán 6ig kell fizetni. ha fél6kor beállok és nincs 220ft-om csak 200, az nem elég nyilván. de ha 300 van akkor meg sok, és másnapra átugrik a számláló, de oda nem elég a 90 többlet, mert 110 a minimumdíj, így egyszerűen nem tudok legálisan parkolni. telefonnal tenném, a vodafone ügyfélszolgálatot felhívtam, azt mondták benne van a csomagban, semmi gond. ehhez képest mikor smst küldök, az a válasz, hogy ez a téma nincs benne a tarifacsomagomban. visszahívom az ÜF-t, azt mondják benne van. most akkor tényleg ott álljak fél órát, hogy ne csesszenek meg? nem tudok szolgáltatást vásárolni? de ha nem teszem, meghágnak? mi az isten ez? agyrém.

    azt már nem is mondom, hogy bementem az OEPhez, hogy visszajelentsem magam a TBbe és végre be tudjanak jelenteni a munkahelyen. minden papírt vittem, mindennek utánanéztem a neten, a teve utcai központi ügyfélszolgálatnál mindent el lehet intézni. kivártam a sorom kb 1,5 órán keresztül az orkhadsereg közepén, mire le tudtam ülni, már nem mosolyogtam annyira, de azért illedelmesen köszöntem, s megkérdeztem a kedvesnek tűnő nénit, hogy hogy van ma... na ezzel azt hiszem el is vágtam magam egy örök életre.
    papírt odaadta, kitöltöttem, nagyszerű, akkor nézzük, ja hogy kecskeméti lakhely... akkor köszönjük szépen és viszont látásra. ugyanis egészen egy hónappal ezelőttig a teve utcában tényleg mindenkinek mindent el lehetett intézni, de augusztustól már nem, csak a lakhelyileg illetékes hatóságnál lehet eljárni. tehát köszönöm szépen, semmi értelme nem volt, de legalább a parkolócetlim amit keservesen sikerült megvásárolnom, lejárt, és jól meg is szexuált az ellenőr.

    na ez az amit biztos nem fognak rajtam behajtani...

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Új hozzászólás Aktív témák