Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    Sziasztok!

    Kicsit off lesz a hozzászólásom, de meglehetősen inkorrektnek találom hanka fórumtársunk hozzáállását. Ma a barátom felhívott, hogy beregisztrált ide a PH!-ra mert nyomtató problémája van és én mindig azt mondtam neki, hogy itt mindig segít valaki hardver probléma esetén. A hozzászólása két sorral feljebb fbarnus néven található.

    Szóval a problémája adott volt, erre írt neki hanka és elindult egy privát levelezés, melyet szerkeztés nélkül beírok ide.

    hanka: Hali. Olvasom a fórumon, hogy az ip4300 hibás lett. Én javítok nyomtatókat. Itt a hirdetés.
    Hányat villog sárgán? Valószínüleg megtudom csinálni. Hozd el a hirdetésben leírt címre. Holnap egész nap jöhetsz. Vagy ha van már másik nyomtatód, akkor alkatrésznek átveszem, ha szép állapotban van és megvan hozzá a tálca, meg a chipes patronok is. Kb. 4-5000.- adok érte. Vagy ha a javítást választod akkor is 5k körül lesz.

    fbarnus: Szia! Jó lenne a javítás, csak sajnos nem tudom most elvinni.Ha nem oldódik meg a gondom, jövőhéten elvinném! Ha lehet. 5 villogás van. Nagy gond? Van valami eprom reset,most ezt keressük a cimboráimmal, mert sürgős lenne. Az öt ropi sem zavarna csak most nem tudok el menni Pestre. Nagyon köszönöm hogy írtál, és jelenkezni fogok.

    hanka: Szia. Igen eeprom reset kell , de nem árulom el hogy kell, mert szakmai titok. Fent van a neten, keresd meg a külföldi fórumokon írnak róla. Ennyit tudok segíteni.
    De mivel te ilyen okos vagy , ezért inkább ne hozd el, ha nem sikerül nektek.

    fbarnus: Szia! Köszönöm a segítséget. Legalább tudom hogy megoldható. Eszemben sincs beleokoskodni a szakmába, és már nálad lenne ha el tudnék jutni, de sürgős.Nem kértem hogy áruld el a megoldást. Gondoltam a szakmai titoktarásodra,és mégegyszer köszönöm hogy írtál,és segítettél, valamennyit

    Személy szerint ennyire nem kellene, hogy pénzéhes legyen valaki. Lehet, hogy ebből él meg, de ha mégsem kérik 5k-ért a segítségét, attól még nem kellene bunkónak lennie. Ráadásul meg akar venni egy olyen nyomtatót 5k-ért, amiről tudja, hogy 5mp megjavítani, mivel csak resetelni kell. Egyébként a szakmai titok vagy sem, itt [link] leírják a megoldást.

    Remélem a kedves fórumtárs egyszer szembesül egy problémával, melynek megoldásáért őt is megpróbálják lehúzni!
    És talán egyszer ráébred, hogy a fórumon próbálunk segíteni egymásnak. Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy mielőtt más hasonló hibával "javításra" vinné hozzá a nyomtatóját, először nézzen szét, hátha létezik olcsóbb megoldás!

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák