Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz ALONSO11 #31 üzenetére

    Megpróbálok kapcsolatba lépni ABU-val és a PH segítségét kérni,hogy foglalkozzanak ezzel a dologgal.És nem tudom ti,hogy vagytok ezzel.....
    Nekem nincs gondom az ATI-sokkal,de,hogy az ő driveres vagy bármilyen gondjaik vannak akkor sokkal nagyobb figyelmet kapnak mint az NVIDIA-sok.Ha egy játékban már van 2bug rögtön logout blog cikkk van róla.....
    Nekünk meg itt van már egy több mint 2hónapos probléma és bocsánat,de tényleg senki le sem xar minket............

    Ez azért lehet, mert az Nvidia-sok mindíg bőszen hangoztatták, hogy az Nv driverek így meg úgy hibátlanok és szuperek és csak az ATI(AMD) nem tud driver csinálni.
    Ha egy ATI-s azt mondta, hogy már Nv karival is szaladt hibába/bugba vagy akármibe akkor az le lett hurrogva meg hülyézve, nem csodálkoznék ha ABU azt mondaná, hogy nem segít, de jószívű és tuti nem tenne ilyet, bármennyire is leugatta néha egy-két Nv-s kolléga.

    Bocsi az OFFért!

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz fsb1000 #158 üzenetére

    Szerintem az ATI driver problémái is csak hardver függők voltak(nagyrészt) és csak bizonyos esetekben volt ténylegesen probléma velük, nálam nem volt gond az ATI karikkal, de a mostani Nv karim is tökéletes az elejétől fogva(vagyis volt egy kis gubanc az Ego engine-s játékokkal, de megoldódott 285.27 beta óta).
    Nem érdemes egy-két kisebb hiba miatt leírni egyik gyártó termékét sem, a hibák többsége user error vagy nagyon hardver függő, esetleg a game van elcseszve(jó példa erre az FC2 Dunia engine-je).

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák