Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Trevize1987 #663 üzenetére

    A WHQL mit takar? :B Ez a rendes nvidia driver, amit le lehet tölteni a honlapról?

    Néhány napja volt gépreinstall (2 év után már ráfért), és a legfrissebb NVIDIA drivert (285.62) telepítettem a gépre (előtte 26x.xx volt, nem emlékszem pontosan melyik, már töröltem... szal igencsak régi). És íme, a mai (tegnapi) napon nálam is jelentkezett a probléma, és roppant mód idegesítő [no meg ijesztő is volt, de most, hogy rátaláltam erre a topicra, némiképp megnyugodtam]. Eddig pedig tökre kussban volt, gépreinstall előtt meg semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

    Media Player Classic videólejátszásnál jött elő többször is már (elkezdi kockásan lejátszani a videót, a hang berezeg, aztán fekete képernyő, néhány másodperc múlva meg visszajön a hibaüzenettel), valamint eddig a Youtube-nál is csinálta kétszer (Opera böngésző), ott szintén ez, csak utána a videó helyén zöld képernyő jelent meg. Játszani azóta, mióta megjelent az első ilyen hiba, még nem játszottam - de eleve néhány óránként jelentkezik, annyit meg nem játszok tesztelésre.

    Tehát tök mindegy mit csinálok, a probléma marad? Semmi garancia nincs rá, hogy ha egy korábbi drivert föltelepítek, akkor működni fog? Apropó, és a 29x driver mikor érkezik, van róla valami hivatalos info? Vagy csak annyi, hogy beta?

    (Konfigom az adatlapomon, a VGA szerintem jó állapotban van, eddig semmi probléma nem volt vele, soha nem melegedett agyon, meg ilyenek...)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz agressiv #667 üzenetére

    Ha újra előjön, akkor fel fogom. Egyelőre kuss van, ma még nem csinálta, remélem így is marad. [Tegnap volt vagy 4-5x...]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák