Új hozzászólás Aktív témák

  • biacsia

    tag

    válasz Loha #1418 üzenetére

    Azt már kipróbáltam az elejen, mert ez volt az első otletem nekem is h rossz a tuning.aztán h memória hiba ,visszavettem az orajelet mint a gpu, mind a memória orajelet, nem javult meg. Leteszteltem memória stressz teszttel, azt mondja hibatlan. Furmark a végtelenségig mehet. Procit szintén teszteltem hasonló módon szintetikus testületekben is illetve játékokkal is. Pl f112 vel. Az pl nagyon erzekeny a procira. Ott van a crysis3 ami szintén megy hibátlanul. Csak és kizárólag a youtube videók akasztjak ki, de csak a 275.33utáni driverrel az újabb driverekkel elfogja magát. A 275.33 al viszont jó, akár 4,6 on jár a proci, akár alapon. Rengeteget olvastam már utana és az újabb driverekben valtoztattak a frekvencia/feszültség vezerlesen ami miatt a nem referencia kártyák ha rosszabb minőségű alkatrészekből vannak osszeszerelve akkor nem képesek ezt elviselni. Az az érdekes h nem gondolnám h az asus rosszabb alkatrészeket hasznalna, de az enyém ezt mégsem bírja. Ezek szerint rosszabb a kartyam mint a ref, pedig fizettem az asus matricaert. :(

    "...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

Új hozzászólás Aktív témák