Új hozzászólás Aktív témák

  • G4NXST4

    tag

    A PhysX-hez visszatérve, mind a kettő jó érv:
    (#7343) rumkola:
    "tényleg elég nagy szarban lehetnek szegények :K :DDD
    és mennyire szar nekünk is, hogy van benne pluszban physx... a rohadékok

    kész vagytok :U"
    (#7346) Abu85:
    rumkola: Miért jó a felhasználónak ha nincs verseny?

    Szerintem, hogy mi is fog ebből megvalósulni, azt csak az idő vagyis a jövő dönti el.

    Én pl. most azért fogok, több mint valószínű visszatérni az NV-hez, mert Maffia 2 nagyon csábít engem, igen csak a Maffia 2 miatt fogok venni NV-t.
    De több mint valószínű, hogy nem GTX470/480-at. Inkább megvárom, hogy hátha jó lesz a 460 amiből veszek kettőt és lesz SLI-m és eladom a 5970-et. Így át kell térnem az Intelre, amihez kell új alaplap meg egy Inteles processzor, ami borsos lesz :( (Igaz eladom a a mostani alaplapomat meg a processzorom, de ez nagyon kevés lóvé)
    Szerinted Abu85 elképzelhető lesz, hogy kiadnak GTX475/485-ös párost is, netán GTX495? Mert nekem ez jobban jönne, mint egy 460 SLI, ahol alap+proci csere is hozzá jönne.
    Ja meg lenne olyan kérdésem, hogy mi a jobb megoldás, ha mégis GTX470/480 páros valamelyikét választanám, a Magyarországon beszerezhetetlen vízhűtéses EVGA GeForce GTX 480 Hydro Copper FTW, vagy ha veszek egy sima hűtésű karit és arra teszek vizet pl. [link] ?

    nagyonromlik

Új hozzászólás Aktív témák