Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Joshi #36058 üzenetére

    Köszi az infót.

    Lehet én is berendelek egy fc blokkot meg akkor már egy aktív hátlapot is a hátoldali VRAM-oknak. Csak még méláznom kell a témán, hogy a csövezés az hogyan legyen megoldva...

    Most a CPU-ra menő 10/16-os csövek lazára vannak hagyva és ki tudom lógatni a házból a CPU blokkot ha bármi miatt babrálnom kéne a géppel és akár az alaplapot kellene kiemelnem.

    De ha meg a leágazást kellene megcsinálnom a CPU kimenő ágából a VGA-ra a VGA-ból akkor azt lehet rövidre kéne hagyni, hogy ne kígyózzon... pedig lehet azt kéne hogy egy picit tekeregjen és akkor nem feszes a csövezés... hanem szerelhető....

    Egymagában a CPU-t vizezni egyszerűbb. 2 kört építeni meg még ebbe a batár TT Core V71-ben sem egyszerű... de... nem lehetetlen :U

    Frissen összerakott vízhűtés még a 290 mm hosszú MSI GTX 1080 Ti Gaming X-szel és Z97 + 4790K-val + 32GB/2400MHz DDR3-al:


    Aztán ez meg a korábbi állapot az MSI RTX 3070 Ti Gamin X Trio + Z370 + 9900K + 32 GB/3200MHz DDR4-el, mikor meg lett a kártya és aznap este fotóztam félálomban:

    Mostani képet még nem csináltam a 3090-el a gépben :)

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák