Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz m0h0senator #7047 üzenetére

    pontosabban tegnap, én küldtem ma neked ( :
    látszik a moddolt számlán hogy egyáltalán nem állt át a rendszerük
    de igazából teljesen mindegy mennyi van a számlán, 2021-től 250e felett 3 év jár alapból minden boltban mindenre, mindegy mit írnak a számlára - bénák, mondta a supportos kislány is ( : -

    snecy20
    érdekes, két ftw3 számlát simán átírtak nekem
    és tudnak módosítani, és kötelességük is ha mondod - sok a béna supportos náluk, ha á...s nevű úriemberbe akad valaki akkor mondja hogy tárgytalan, és hívja őket újra ( :
    és lehetőleg ne mailben keressétek őket, lassú
    csodafonon, ha kell emlékeztetve a hatályos kormányrendeletre a supportost
    mondjuk lassan azért átállhatna a rendszerük, vagy legalább kidobhatnák a weboldalra hogy folyamatban
    egyébként ászf-ükben már ott van, úh. nem akarnak trükkzni - nyilván -
    8.2. Kötelező jótállás

    A jelen pontban foglalt szabályok csak Fogyasztók részére irányadók, amennyiben az Alza által üzemeltetett webáruházban itt elérhető termékkategóriába tartozó terméket vásárolt az Alza-tól.

    Fogyasztónak minősülő Vásárló esetén a termék meghibásodása esetén értékhatártól függően egy, kettő, vagy három év kötelező jótállás terjed ki az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX.22.) Kormányrendelet (a továbbiakban: Rendelet) mellékletében felsorolt egyes termékkategóriákba tartozó termékekre.

    A sávos jótállási időt az alábbi táblázat szemlélteti:
    Eladási értékhatár
    Jótállási idő
    10.001 -100.000 Ft
    1 év
    100.001 - 250 000 Ft
    2 év
    250.001 -
    3 év

    valószínűleg az foghatta meg az infoanalitikusaikat, hogy vigyék át a rendszerbe ezt úgy, hogy ne írja felül ha pl egy 50e ft-os tápra adnak 10 év gart

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák