Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Riccsiz_h

    aktív tag

    válasz Devid_81 #9008 üzenetére

    Sajnos igen, az egyik alkalommal zároltam a gépet és elmentem 15percre majd mikor visszajöttem elment a kép és nem akart magához térni. Másik alkalommal egy Youtube videót néztem és minden megállt hirtelen.

    A zavaró az mindenkét esetben hogy a főkapcsoló sem reagál, hiába nyomom 5-10-20 másodpercig. Ventilátorok forognak, RGB ciklus megáll az adott színen stb.

    (#9009) Crytek: Mivel sajnos nekem eddig több kártyám volt amit visítozott, ezért direkt úgy mentem 1080Ti-t venni hogy mondtam a srácnak hogy egyezzünk meg abban hogy ha sípol visszahozom (hangot rögzítek sokszor stb. és egyszerűen nem tudok használni olyan kártyát). Beleegyezett mert volt neki sok db (bányász kártyák), végül a 3. kártya lett a jó, ami szintén sípol de csak szerencsére csak olyan minimálisan hogy a gépházam teljesen hangtopítja. De a másik 2 kártya olyan hangos volt, hogy ha bármivel játszottam vagy terheltem a szobán kívül lehetett hallani a visítást :D
    Amúgy szomorú hogy a 300K-s premium kategóriában ilyen zavaró dolgokkal kell küzdeni (de volt cicergő 1060-om is), tudom és értem miért fordul ez elő és remélem azért jövőben erre találnak megoldást a kedves mérnökök

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Riccsiz

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Devid_81 #9008 üzenetére

    Úgy lesz akkor. :R

    MD
    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák