Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz F e Z o #11073 üzenetére

    Néha komolyan úgy érzem, hogy némelyikőtök nem beszél magyarul. Értelmesen levezettem a történetet, egyszerűen nem értem, hogy abból miképpen jutottál el idáig. Beírtam ide a nyűgömet, senki nem találkozott még ilyennel, ezért írtam az EVGA-nak, hogy szerintük ez miért van. Nem azt vártam, hogy postafordultával küldik az RTX 2080Ti-t, szimplán csak kíváncsi voltam, hogy mi a reakciójuk erre... Nem hibáztatom őket, nem anyázom őket, egyszerűen csak beírtam, hogy a jelzett problémára mi volt az állásfoglalásuk.

    Ezt a magyar kisker így meg úgy sztorit meg nekem ne, mert egyelőre az Amazon-tól eltekintve jobbak a garanciális tapasztalatim a magyar kiskerekkel, mint a külföldiekkel. Ha parasztok, itthon legalább az asztalra tudok csapni, jogilag könnyebben és egyszerűbben utolérhetőek.

    (#11074) GAbre: Itt kezdtem PH-n, ebben a topikban. Plusz órajelet nem akartam adni sem a GPU-nak, sem a memóriának, szimplán a Power Limitet szoktam feljebb tolni. Eddig működött, aztán egy ideje elkezdtek fagyni a játékok... azt hittem a monitorozó szoftverek miatt, aztán véletlenül szúrtam ki, hogy a Power Limit emelés okozza a fagyásokat. Ezt írtam le az EVGA-nak, akik erre annyit reagáltak, hogy sem az OC-ra, sem az OC támogatására (értsd Power Limit emelés) nem terjed ki a garancia. Tudomásul vettem, egy próbát megért, ennyi... úgy voltam vele, hátha sűrűn találkoznak ilyen nyűggel és tudnak rá csípőből valami megoldást.

    Amazon egy külön világ... :)

    [ Szerkesztve ]

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák