Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz hdekakas #4577 üzenetére

    Talán nézted ezt a videót: [link]
    50 fok kellemes hőmérséklet, azzal nincs is baj.
    Azt nem tudom, hogy mekkora zaj mellett hozható ki ez a hőfok, de nyilván jóval csendesebb, mint a custom ventis megoldások, a referenciáról ne is beszéljünk, de a "nagy" csend még nem ez a kategória.
    Ebből a szempontból nem tűnik rossz választásnak, ha nem akarsz építeni vizet.
    Ha az épített víz a pakliban van - használt cuccokkal is, ami olcsóbb, - akkor hasonló árban, mint amibe az általad írt kártya kerül - lényegesen hatékonyabb-csendesebb hűtést is ki lehet hozni.
    Persze, ha az épített víz nem játszik, akkor nem kérdés, hogy a Waterforce Extreme jó választás lehet neked.

    Épített vízzel - HA-s cuccokat nézve (már amiből van) - a következőket találtam most a piacon:
    D5 pumpa (legcsendesebb, legerősebb pumpák egyike, a"király"): 20k
    Mora Core radiátor (normál asztali gépnél nincs az a hardvermennyiség, aminek a hőjét ne tudná eldisszipálni 4 db 18-as 4-500 rpm-en hangtalanul forgó ventivel): 25k
    Cső: 3-4k
    Fittingek: 8-10k
    (Tartály opcionális).
    Blokk 1080Tihez: 35k-tól (full cover).
    Ez 100k alatt van, a Waterforce kártya 300-310k körül van, mondjuk találtam egy boltot, ahol 260k, ha tényleg annyi.
    Mora:

    D5:

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák