Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    Nah most eppen egy Giga Xtreme landolt nalam a gepben, "probara"
    Nos egy kis atkabelezes utan talan ugy nez ki a gyari max OC-n stabil.
    Meg nem vagyok benne teljesen biztos, sok idom nem volt Heaven benchmark-olni.
    Mindenesetre ugy kezdte, hogy szinte azonnal kivagott a Heavenbol ha az Aorus Engine-el allitottam be a gyari Oc-t neki.
    MSI Afterburnerrel picit tovabb birta.
    Majd a adtam neki masik tapkabeleket, gondoltam hatha keveset kap, es aztan ment a Heaven vagy 30 percig, majd kilottem, nem volt tobb idom vele sokat "kinlodni"
    Gyors raneztem esetleg latok-e tole vmi hiper szuper magas orajeleket ha kicsit manualisan tekerek rajta.
    Nos ez sem lesz vilagrekordokat dontogeto cucc. :N
    Talan ha szerencses vagyok akkor 2066 korul fog megallni, viszont teljesen felesleges bantani, mert oda mar eleg komolyan hozza kell nyulni a feszultsegekhez. :U
    Es a vicc, hogy a gyari max OC-t ha tudja (majd kiderult ma ha lesz idom tesztelni, vagy inkabb jatszani vegre) akkor azt meg halal frankon tudja 1.040 mellett...nagyon ritkan ugrik fel 1.050 re.
    Power limit szinte teljesen stabilag 100-108% kozott "ugral"
    Szoval latszatra jobb az Xtreme attol a sima Aorustol ami ez elott volt nekem, viszont nem eri meg a felarat ez a 30-50 Mhz-nyi extra. :N
    Erdekes, hogy a gyari max OC-s beallitas a ramokhoz is hozzanyul az Xtreme-nel, annak mondhatni orulok, mert ezekben a GDDRX ramokban van meg tartalek azert. :K

    ...

Új hozzászólás Aktív témák