Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz SzlobiG #9381 üzenetére

    Pedig szoktam downgrade-elni nem is kicsit. Már 2x-er eladtam a full konfigomat emlékezz csak vissza.
    Meg nem rég a ház csere is...

    A 780 SLI-vel semmi baj nincsen tökéletes volt mindenhol.
    Ja de egy baja volt csak.. (legalább is a Custom-al), hogy befűtötte a házat és ezért fel kellett tekernem a ventiket elég magas fordulatszámra, hogy kivigyék a meleg levegőt.
    Ebből meg nem kérek többet. Ha zajt akarok hallgatni akkor elmegyek dolgozni a gépek közé a melóhelyre.
    Hülye voltam, hogy a ref karikat lecseréltem DC2-re.. :W Na mind1.
    Legalább ki volt próbálva milyen a custom ventis SLI. Hát meleg. :)

    Meddig lesz egyedül? Sztem az új szériáig biztos. Csak mert nagyon nincsen olyan game ahová ebből kettő kéne 1080p-re.

    Az meg a másik, hogy lassan konzolra értelmesebb és szebb játékok jönnek mint PC-re. Oda ugye meg nem kell semmiféle VGA kártya.
    Az új Tomb Raider-t is megvettem PS4-re mert baxott jól néz ki rajta, a PC elbújhat mellette.

    Ilyen Rekoil-hez hasonló szarságok meg nem kellenek a kutyának sem... Hülye voltam, hogy egy fillért is adtam érte...

    Szal itt mindennek oka van Szlobi. :D

    [ Szerkesztve ]

  • akoska07

    nagyúr

    válasz SzlobiG #9381 üzenetére

    1 monitorra kár is volt SLI-t összedobni (1080).

    Felesleges fogyasztás és hőtermelés.
    (mondjuk én pont le....om ezeket a dolgokat) :D
    De ezeket szokták írni. :DDD

    Kipróbálni mindenképp volt értelme és tapasztalatot szerzeni ezekkel is,de várható volt,hogy nem fogja sokáig feleslegesen járatni a 2. kártyát.

    [ Szerkesztve ]

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Új hozzászólás Aktív témák