Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davidsone

    addikt

    válasz HussarF #18050 üzenetére

    Kb ugyanaz a kettő ;] :DDD

    ...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

  • kasa85

    őstag

    válasz HussarF #18050 üzenetére

    Ja az sem lehetett kellemes :( Ezt mondom van aki olyan szerencsés,hogy bele trafál a szarba.Sajnos ahol vettem ott bele nyúlnak a bioszba is,és el adják mintha új lenne.Olyan bios van rajta,hogy meg nem találtam még hiegroglifákban sem :( Na mindegy komolyan nem titeket akarlak szapulni ez nekem égő,de a véleményemet meg osztom.Na meg sokak panaszkodtak BF4 grafikai hibák,és egyebek.Ebben le teszteltem,és segítettem párnak melyek a Driverek amik jók.Szóval sokaknak privátban segítettem nem csak nyavalyogtam.Nyavalygok ott gond van,és hasznos,ha meg osztom mivel sokan mások is le írják melyek a megbízható stabil kártyák csak én sűrűbben írok.Agyi infarktusom volt három éve napi 15 órát gépezek szóval minden kis hibát le teszteltem,és sokat linkeltem.Viszont érdekes gyári sebességen nem kotyog annyira a venti max watch dogs alatt mikor be melegedett.Szívem szerint vennék rá másik blokkot biztos ami biztos nem akarok heteket várni rá mikorra cserélik.Na meg Szigetszentmiklósra költöztem Ipon innen 2 órára van :( Na meg még nem ismerem a járást GPS meg fos kocsihoz jó.Na meg nincsen bár majd meg nézem 150 mb net forgalmam lehet telón.Javaslatokat várom mit érdemes tenni.Csréltessem,vagy kérjek GTX970 kártyát?Sebességre mennyi lenne több vagy kevesebb,hűtésblok,ha nem akarom el adni melyik lenne jó rá?MX4 pasztám van rá,ha kell.Nem tudom mit tegyek pedig imádom annak ellenére,hogy nem lehet annyira tunigolni stabil gyors faxa kártya ez szóval írtam nektek egy kis pozitívat is.Azoktól meg külön elnézést kérek akiket zavar írásom sokasága melyek ja részt nyavajgásokbó állnak.Van időm sok szóval bőven nyúzom a gépemet már 3 éve.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák