Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz helkis #15319 üzenetére

    Persze jogos mindenféleképpen igyekszem a hiányosságomat pótolni.! :) :R
    Közép kezdő vagyok vannak hiányosságok neten igazodom ki ezért itt is fel teszem a kérdéseket hisz nem ezért van a topik? ;) Én azt tanultam nem szégyen a kérdezés,és a vétek sem majd korrigálnak azért írom le ide mit teszek látjátok mit rontok el,és egy nálam jártasabb személy segít megoldani a problémát.A ramok terén azt hittem vicceltek azért nem vettem komolyan.Amúgy mennyire jó az Elpida ram pl Samsung,vagy Hynixhoz mérten látom kezdenek ki bontakozni,és elterjedni.

    (#15321) beci43
    Szobámban nem tudom jól mér e mérő,de 30C fokot mutatott.A kártya 80% venti fordulaton 71C fokos volt nem semmi.Holnap gatya,és lepedő csere.Most sarkig nyitva az ablak ventit beraktam szinte csíp a levegő végre optimális hőmérséklet jön be.A szobám be penészedett télen a ruhám felét ki dobtam,és a könyveket most vettek egy pára mentesítő gépet 60 ezerért akkora mint egy megtermett gépház 52négyzet méterre van a szobám alig 3méter négyzetben felülnézetből napi 3l vizet ürítek.Egy gond van vele hátul nyomja a meleget szóval nem csak a idővel,de a páramentesítővel is számolni kell.

    Akkor küldök teszteket nektek ennyit bír a kártyám szóval várom véleményeteket.Előre is köszönöm a hasznos bejegyzéseket :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák