Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz FLATRONW #15317 üzenetére

    Ja értem akkor marad 2.0 k jó van egy PCI E 3 lapom erre CPU is számít f@sza most törölhetem pirosra picsám@t az alaplapommal.Bocsi a kiborulásért,de egy kicsit be pöccentem. :B :R

    (#15296) freestyée
    Lehet az volt a gond remélem játékok alatt nem áll neki energia gazdálkodni :DDD
    Pislogjon 3DMark alatt a lámpa mint a börtön pszichiátrián mikor sokkolják a beteget :))

    (#15297) miklosss2012
    Persze már 4x,de mindig bele futottam ebbe most megy 324MHz szóval nincs gond. :R

    (#15298) Rabbitf_24
    Az komoly akkor hőfokon,és MHz kívül nincs okom panaszra veled ellentétben :R

    (#15299) norb55
    Vissza rakom a WD miatt az egyel régebbi beta drivert 337.50 beta.
    Nem értem hol voltak a tesztelők alap,hogy egy 3D tesztelő program menjen főleg a Valley :F

    (#15312) dantambt
    Mert amekkora szenya tud lenni az Ipon rá fogná azért szált el,mert nem a vramhoz adott biost használom ismerem őket szóval tudnom kell milyen Vram van a kártyán szét szedni nem akarom.

    (#15313) h1mpi
    Nem írja ki,hogy Hynix,vagy Samsung csak amit látsz kódot,vagy gyári számot.Ami szar,hogy mind két esetben meg egyezik a sorozatszám ezért nem tudom eldönteni melyik melyik :W

    Látom pasztáztatok.
    Nekem MX4 pasztám van a volt GTX670 OC ugyan ilyen kártya esetében 2C fokot emelkedett a gyárihoz képest máshol meg ugyanannyit csökkent.Gondolom a Giga a legjobb pasztát rakja alá ami létezik még az MX4 is le körözi.Nem kell félni 8évig bírja a paszta szóval nem kell 2 havonta cserélni :) .

    Dobok egy képet AIDA64 ről GPU részről.Láthatjátok a Bios verziója megjelenése 2014.01 hóra esik ami újabb mint ami a Gigabyte oldalon van.Lehet pont a tuning miatt,hogy lehessen a kártyát tuningolni,és stabil legyen.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák