Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz RazoR #75900 üzenetére

    A Harman/Kardon egy kategóriával feljebb játszik mint a JBL,hallgattam az Xtremet élöben,a méretéhez képest persze nem rossz,de én nem ilyesmit keresek,és eléggé túl is van árazva ahhoz képest amit tud. [link]

    Régen,,,,nagyon régen akkoriban nagyon komoly cucc volt a kocsimban.A kombi F astra kasznija nem rezonált hanem rendesen púposodott,az XR3asomé nem különben.... :DDD
    A mély láda 35Kg volt és nem volt különösebben nagy,olyan réz kábelokkal volt bekötve mint a hüvelykujjam,magam kábeloztam be...4 közép 4magas, meg a láda,erőlködő az akkut lerántotta kb 15perc alatt...perssze kaszni az már rohadt a hangszóró mögött,de vagányok voltunk... :DDD Az unokatesom járt ilyen "gyorsulási" versenyekre egy 3literes opel omegával,én persze nem kisérleteztem még az RX3ommal sem,de zene az volt,persze csak szigorúan járó motorral... egész nap azokat a romokat vaxoltuk... :DDD
    Pfej,de bün rossz kölök voltam.... remélem a fiam örökli!!! :DD

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák