Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTom

    veterán

    válasz proci985 #105660 üzenetére

    Nekem nagyon tetszett a W2.
    Azért ez az előzetes igen jóra sikerült a CDPR-tól.
    Játékon belül meg Foltest megölése volt az egyik csúcspont nálam, a mai napig kiborsózom tőle, ha megnézem. Zseniális.

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz proci985 #105660 üzenetére

    Roach bugok a CDPR védjegyévé vált :D Ők is memeket gyártottak belőle [link]
    A Gwent szerintem egy tök jó mini-game volt és nem kellett játszanod ha nem akartad, legnehezebb fokozaton azért nem volt rossz. A decket pl a spy-osat elég hamar kilehet rakni ha veszed az árusoktól meghát biztos van guide hol melyik csapost kell legyőzni az X kártyáért stb. Én a monster decket szerettem, kivéreztetni az ellent, hogy alig maradjon lapja és veszíteni az első kört azt úgy is lénnyel kezdek 2.körben és easy win.
    Modok nélkül 8-9/10 , modokkal 10/10 és valszeg már sose kapunk hasonló szintű ARPG játékot.
    Ott vannak az AC játékok , most kezdtem el a Unity-t és túlhúzott grafikával mert végre van gép ami elbírja, elég jól néz ki és a parkour a harc eszméletlen. 100x jobb mint egy Origins, Odyssey vagy akár Valhalla. Inkább adnák ki a régi részeket Remake-ként nem Remastered mert az csak kb ide beraktunk még egy gesztenyefát és bumm "Remastered" edition.. Olyan szintű Remakek kellenének mint Maffia 1,RE2, sőt nekem az RE3 is tetszett. De ezek az új játékok már nagyon nem fognak meg pedig itt a PS5,XBOXSX több magos proci, erős gpu de valszeg még egy konzol generáció váltás kell a tényleges fejlődésért mert a PS4 meg Xbox One X verzió miatt egy butitott, összecsapott játékot adnak ki még mindig a studiók. Nem kellene resource ezekre az őskövület konzolokra szerintem az már csak hozna fejlődést.

    @VTom
    Igen ez a trailer ütős volt akkoriban, azt hiszem nyert is díjat. Szerintem napi 10x megnéztem anno :D

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák