Új hozzászólás Aktív témák

  • Szerintem sem kell kapkodni iPhone terén... várni kell 1-2 évet és jóval olcsóbban megkapod, és még akkoris bőven jó lesz. :)

    Mondjuk, ha 2 évente kimész amerikába nyaralni, akkor még olcsóbb lenne. :D

    Én most voltam kint, de nem vettem semmit, mert úgy voltam vele 2 év múlva megkapom majd olcsóbban ugyanazt... vagy az X techje bekerül a kisebb olcsóbb modellekbe is majd.

    Énis egy 6-ossal tolom és nem látom semmi értelmét a váltásnak... sőt a nyaraláskor készült fotók is jó lettek már ezzel is... egyedül a front kamera szar, azért érdemes lenne cserélni max, hogy a szelfik is szépek legyenek végre. ;]

    Egy dolgon gondolkoztam csak el, hozni kellett volna egy EVGA 1080-at, vagy Ti-t... csak későn gondoltam át eléggé. Így azis kimaradt... 140-ből lett volna pl egy sima 1080, az a hazai árakhoz képest ajándék. :)

    Jah AC széria nálam is kispadon van egy ideje, ezt az újat is majd csak 1-2 év múlva húzom majd be... no meg rengeteg idő kivinni mindegyiket, és még az előző részt se toltam ki. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák