Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz keIdor #105672 üzenetére

    Azért nincs, mert nincs olyan játék, ez ennyire egyszerű, anno a PS4-nél már ott virított a TLoU Remastered (is, bár lehet csak engem érdekeltek azok a játékok jobban mint ezek), de itt csak egy Demon's Souls, Returnal meg most ez van, valahogy egyiknél se érzem ezt az abszolút must have dolgot, de sebaj, majd jön a TLoU Remake, ez is egy totál új cím... Elég sok minden megoldható a játékoknál ha a fejlesztő akarja, de nyilván az egyszerűbb most ez, mert itt az új gép. Nem Keldor, ez nem negatív nézőpont, ez az értetlenkedő nézőpont, mert ezekért a játékokért rettenetesen felesleges volt ez a gen eddig, és ha jön minden=exkluzív még jó sokáig a PS4-re, ez aligha fog változni, egyszerűen nem értem mi szükség volt erre az egészre, ha úgyis csak a profit számít. Emlékszem, az előző genre mindkét oldalról, a Sony a lehető leggyorsabban engedte el a PS3-at, és terelt mindenkit az új gépekre, nem vártunk itt az új címeket még a prevgenre is. Lehet csak számomra érdekes és érthetetlen ez a dolog, de nem ezt várom egy genváltásnak nevezett konzolcserénél, és ez nem fog változni, mert én tudom mit akarok ezen a téren.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák