Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTeR_33

    tag

    válasz Shkiz0 #105489 üzenetére

    Igen.Felcseréltem a dollárt és az eurót.Ma reggelre esett e közel 9%ot a bitcoin árfolyama vagy nem esett??

    "A nem eri meg banyaszni dolog meg rohadt messze van am, a jelenlegi arfolyamnak meg a 70-80%-nak el kene tunnie."------Te magad írtad a fórumba 37000dolláros árfolyam körül,hogy a jelenlegi árfolyamnak még 20-30%-ot kellene esni és tartósan ott is kell maradni,hogy ne érje meg bányászni.Most meg hírtelen 70-80% ának el kellene tűnnie?!

    "A kinai dolog meg nagy faszsag." Valamit magára is adó diktatúrában el fogják intézni azt,hogyha valamit nem lehet nem lehet.És azt,hogy nem lehet a következő napokban fogják törvénybe foglalni mindemellett azt,hogy bűncselekmény a bányászás.

    Mindeketten másképp látjuk a bányászatot.
    Én egy senkiházi gamer vagyok.Nem magamat féltem hanem a PC gamer közösséget féltem,hogy a bányászat tönkre veri.
    Te bányász vagy és kereskedő megint másképp látod mást szeretnél bele látni.

    Én a magam kis buta laikusságával csak összefoglalom a tapasztalatomat.
    Nekem is van saját kft-m.Évi 200milliós forgalommal.Ismert cég a környéken.De ha annyi szart kapna a nyakába az én cégem mint a bitcoin az elmúlt hetekben rég csődbe ment volna.

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

Új hozzászólás Aktív témák