Aktív témák

  • scavy

    tag

    Üdv!

    Olyan probléma miatt írok, hogy mivel új videokártyát vettem, így új drivert is kellet letölteni hozzá, amiben már valószínűleg más "Nvidia Control Panel" van beépítve, mint a korábbiban, mivel egyszerűen nem találok benne profilokat. Gondolok itt arra hogy a korábbiban beaddolhattam több profilt, Játék, Asztal, stb.stb. különböző szín és gammabeállításokkal, ahogy azt illett. A mostaniban viszont ezt sehol sem találom, különálló más verziójú "Nvidia Control Panel"-t pedig sehol sem találok, csak ez van ami a driverben volt, ez pedig így nem olyan frankó. Az aktuális driver verziója: 260.99_desktop_winxp_32bit_international_whql. (Egyébként Geforce 210 512mb -os VGA -ról van szó).

    Nekem pusztán olyan célból van szükségem a programra, amikor játszom, a játékokban lényegesen magasabb a gamma és kontraszt beállítás, mint az asztalon, és hogy ne kelljen minden egyes alkalommal manuálisan állítgatni. Ősrégiben még ment a jó öreg Powerstrip, egyszerű billentyúkombinációval meg volt oldva a dolog, hasonlóan szimpla megoldás érdekelne.

    Előre is köszönöm!

Aktív témák