Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz miqlas #105 üzenetére

    Mindig az van, hogy látok egy új telefontesztet, lecsekkolom mekkora méretű és elmegy a kedvem tőle. Bár én már inkább Apple vonalon maradnék.

    Szerintem amúgy én is előbb utóbb kénytelen leszek áttérni, vágyok a 48 megapixeles kamerára.

    Talán a normál iPhone méret, ami belefér szerintem, abból is talán a 15 pro a lekerekített éleivel, de az még igen drága.

    Szerintem az van, hogy az Apple úgy gondolja, hogy azok akik egykezes telefonra vágynak valamiért, azok úgyis tudnak szerezni maguknak egy használt 12-13 minit. Hiány végülis nincsen, ha nagyon ilyen kell, szerzel egyet és rakatsz bele új akksit. Probléma megoldva, úgy sincs túl sok ilyen igényű ember.

    De elképzelhetőnek tartom, hogy fognak még egy minit kihozni, ami olyan mellékszálon, hosszú ideig fog futni (mint mondjuk a régi SE), ha valaki mégis akar és már a 12-13 minik addigra tényleg teljesen kiöregednek. És akkor lefedik azt a rétegigényt is.

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák