Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ratiferenc

    újonc

    válasz baly81 #20902 üzenetére

    Köszi a választ. Próbálnám akkor lépésenként én is az enyémet :) . Először magamról: 1994 ben kezdtem el számítógépekkel foglalkozni, tehát megéltem a szőröspunci korszakot.. értem ezalatt a flopys telepítéseket, a hajlékony flopylemezt, a 20MB merevlemezt, a cdt, stb.. és ezidő alatt megtapasztaltam a kámaszutra minden pozitúrájat minden irányban. Tehát dugtam minden lukba mindent is :D . Úgyhogy a régi motoros téma akkor tisztázva.. De mint tudjuk, új idők új problémák :) . Betty a csunyalány egy Fujitsu E549 előldeszka-hátulléc -aparát. A bugyijában két db USB3 ki-bejárat, és kapott még egy csókos C dugajt száj gyanánt. Ja és a hóna alatt van egy kártyaolvasó is.. Én ezekbe raktam galádul öreg lompos usb2 és virgonc fiatal USB3 eszközöket is. Ami telis tele volt jóféle crakelt 10-11 windózzal(előbb) majd origi frissen, a MSoft oldaláról leszedett cuccokkal is. De ez mindegyikkel egyformán csak orálszexet játszatott velem :DDD. Ami az eszét illeti az egy I5 8gen proci, az idegrendszerét 8gb DDr4 RAM adja, a méhe pedig egy 256 NV2 SSD. A videókártyája tipusára pontosan nem emlékszem, de csak jó egy windóznak :DD. Na tehát ennyit Bettykéről. Egyébként cirka 4 óra múlva fel ment a Windows és azóta tökéletesen működik, mint ahogy írtam is már. Csak azt nem értem hogy mi a tosznak tartott ilyen sokáig.

Új hozzászólás Aktív témák