Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz Pyttawrx #20549 üzenetére

    Sziasztok!
    Elnézést , de csak most van időm ránézni újra a laptopra.

    3 nap állás utáni fejlemény, hogy hiába volt már fehér töltés jelzés a legutóbb, most ismét a narancssárga 3-as villogás fogadott...

    Tápra kötve a narancs megmarad és indítási próba esetén a power led 5 mp-ig világít, majd 2-3 mp sötétség után újra 5mp-ig világít.

    Elkezdtem a javaslatokat megcsinálni.

    Egy memória modul van, egy foglalattal. takarítás, kifújás sűrített levegővel megvolt. Változás nem lett...

    Elemcserét megoldottam, bár nem foglalatos az elem, hanem "zsinóros", rá volt "ütve" a két lamella az elemre. (alul fekete, felül piros vezeték, új elemnél figyeltem, nincs összekeverve). A régi elemen 3.07 V-ot mértem
    Akku le, dvd kint, hdd kint, memó kint. (Majd memó bent.)
    Lényeg, változás továbbra sem lett... power 5 mp-ig fehéren világít, majd 2-3 mp szünet.

    A táp mellett nincs kapcsoló, ellenben, ha ugyanarra gondolunk, távolabb a power led mellett található a NOVO gomb... Erre gondolsz ugye?
    Nem reagál rá a laptop...

    [ Szerkesztve ]

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák