Új hozzászólás Aktív témák

  • L4D1K

    őstag

    Sziasztok.

    Van egy problémás Acer Aspire 5720Z laptopom (pontosabban anyuéké). Nem újkeletű a probléma (3 -4 honapos talán), de mivel ugy éreztem magam is meg tudom oldani, nem kértem segítséget. Majd mikor rájöttem hogy meghaladja tudásomat, ismerősökhöz, szakemberkékhez fordultam, de ők se tudtak segíteni...úgyhogy ide fordulok, itt biztos lesz vki aki talán kapásból tudni fogja a megoldást.

    Tehát a probléma: Megvásárlása után 2-3 nappal érdekes tüneteket kezdett mutatni magán az acer. Minden video/audio lejátszás akad, recseg. Pontosabban: elindul a kiválasztott média, fut egy pár mp-ig aztán lelassul, elkezd recsegni, szinte megis áll, majd újra tökéletes. Ezek a lassulások sűrűbben-ritkábban, de mindig jelen vannak. Először gondoltam vmi gond lehet a vista-val, vmit rosszul tettem fel. Reinstall vista, a probléma fennáll. 2 honapig nem voltam otthon...nem nyultam hozzá. Majd tettem rá XP-t hátha csak a vista-val rakoncátlankodik. Sajnos nem. Apu ismereső tett rá kodeck pack-ot (hogy minek nem tudom), nem hiszem h ez lenne a gond, hiszem VLC vel is szaggat, + Youtube egyéb flash videók akadnak.

    Tehát most ott tartok hogy van egy gyárilag Vista-s gép, XP vel feltöltve, K-lite kodeck pack-kal, miegymással...Nagyon szép csak ne keljen rajta videot nézni-...

    Ha bárkinek bármi ötlete javaslata van a problémával kapcsolatban, amint tud írjon.

    Előre is köszönöm.

    # ANTAL Tuning #

Új hozzászólás Aktív témák