Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Dell XPS #6701 üzenetére

    Sajnos tisztában vagyok ezzel, hogy sokszor egy apró pár filléres hiba miatt lesz egy gép a végén már használhatatlan. Mióta elköltöztünk és itt nincs sehol egy normális számtech üzlet, se ismerős, aki értene a gépekhez, azóta nincs sok választásom.

    "de mi lesz akkor, ha egy harmadik probléma is megjelenik..."
    Kénytelen leszek új gépet venni és akkor tudom ezt nyugodtabban nélkülözni...Tudom ez a legbutább elmélet, de most nincs más választásom, ami miatt nem kell annyit idegeskednem...még át kell gondolnom, mert most nem vagyok jó passzban... :B

    BénaNyurga : ;)
    KillHates : Most fix asztali gépnek használom és alvó módba sem fedél lecsukással teszem, hanem billentyűzetről vezérlem. fn - f3
    Nagyon minimális még amennyit megemelkedik az összeillesztésnél. Nincs 1mm. Lehet más észre sem venné, csak én minden apró dolgot észreveszek. A kijelző mozgatásnál sem érezni, hogy az laza lenne, de természetesen elfogadom, amit mondtok. :K
    Meggyőző a leírás rólad. Még lehet, hogy keresni foglak, ha gond lesz a géppel, mert szervizbe nem fogom küldeni. Inkább a garanciáról is lemondok, (bár már nem sok idő ), mert a lelki békém fontosabb.
    Még egyszer is köszi.

    Jó éjt nektek !

    Kriszti

Új hozzászólás Aktív témák