Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi1985

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy Acer Aspire 3000 laptop nálam mait meg kellene csinálnom. De ilyenel még nem találkoztam voltrajta xp de nagyon lassú volt negyed óra kellet egy oldal betöltéséhez de megpróbáltam rárakni a progikat rá is ment de már reggel nem ment semmi bejött az xp de nem volt touchpad meg billentyű de nem halt meg az xp mert a dvd-t beolvasta. A srác úgy vette meg a gépet hogy memória hibás de 2x256 mb ddr1 memória volt benne és elkezdtem cserélgetni meg xp-t telepiteni a telepitő megkérdezi hogy milyen időzónában vagyok de a mutató nem mükszik a bill se újra indit és utána befejezi. Progi telepités 2 újrainditás és megint ez ma memória vásárlás berakom és megint ugyan ez akkor már tudtam hogy nem a memóriával van gond ezért beraktam mellé még egy 256-ot és elindult most erről irok de ha kikapcsolom akkor nagy valoszinüségell megint nem fog menni ja és vezetékes egeret viszi de a programokat nem nyitja meg. És ehhez szeretnék kérni tanácsot én a legrosszabbra gondoltam hogy chipset lehet a hibás.

    A válaszokat előre is köszi mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák