Új hozzászólás Aktív témák

  • olly

    aktív tag

    Szép estét kívánok mindenkinek!
    Olyan ügyben írok most ide, igazából tanács ötlet bármit szívesen meghallgatok bár valszeg a problémát nem oldja majd meg de kíváncsi vagyok a vajon "miért"ekre.
    Szóval adott egy laptop. Acer nitro 5 an515-54
    2019 December 6.-án vásároltam. Napi használatban van munkára és néha némi játékra is.
    Pár napja használat közben azt vettem észre (éppen xbox-ról stream-eltem át a képet ide) hogy nem reagál a billentyűzet semmire. se f11 se kilépés. Mondtam is magamnak frankó xbox app nem lehet bezárni. Majd egy hosszas berágtam dolog után kikapcsoltam a kikapcsoló gombbal.
    Pár óra múlva vissza kapcsolta, és a billentyűzet megszűnt létezni. Nem reagál semmire se. Próbáltam a BIOS-ban ott se semmire se reagál. Előhozni se tudom a Bios-t csak egy külső billel. Új win-t is raktam fel hátha de semmi.
    Most ki próbáltam, hogy a bill kábelét ki húztam alaplapon majd vissza de semmi javulás. Sanszos a bill csere. Nekem személy szerint nehéznek tűnik így a szervízt látom opciónak. Más volt már hasonló helyzetben? Illetve mi okozhat ilyen problémát, hogy egyik percről a másik csak paff vége, úgy hogy mozgatva se volt a gép semmi.

    Kellemes Estét!
    Üdvözlettel
    Mátyás

Új hozzászólás Aktív témák