Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz MurdR #22610 üzenetére

    Sziasztok!

    3 notit be tudnátok nekem árazni?

    1, ASUS K50IJ
    - 15,4" kijelző (1366x768) (pixelhibamentes)
    - 4 x USB 2.0 Port
    - Intel T3000 Dual Core (2 x 1,8Ghz)
    - Aksija nullás és a DVD írója se túl jó
    - 2GB DDR2 RAM
    - Seagate 320GB HDD
    - Állapota átlagos a korához képest (kb 5 éves). Lehetne jobb is, de azért NEM leharcolt.
    - Műszaki állapota alkatrészenként változó. A kulcsfontosságú alkatrészek mind hibátlanul működnek (alaplap, processzor, memória, videokártya, kijelző, töltő és a hűtés).
    - A zsanérok elég lazák. Könnyen mozog a kijelzője.
    - A vinyója 100 \ 95 %-os. (5 szektor hiba van rajta, de úgy néztem, hogy működik hibátlanul!)
    - Eredeti töltője hibátlan
    - Legfőbb szépség hibája, hogy a zsanéroknál hiányoznak a dísz takaró műanyagok, mert eltörtek és leestek.

    2, HP G7000
    - Állapota leharcolt: kopott és a billzetéről hiányzik 2 domb. Maga a gombok helye nem tört le, szóval akinek van csere gombja, az be tudja pattintani simán. De nekem sajnos nincs.
    - Műszaki állapota alkatrészenként változó. A kulcsfontosságú alkatrészek mind hibátlanul működnek (alaplap, processzor, memória, videokártya, kijelző, töltő és a hűtés).
    - A vinyója 100 \ 89 %-os. (7 szektor hiba van rajta, de úgy néztem, hogy működik hibátlanul a vinyó!)
    - Eredeti töltője hibátlan
    - 15,4" kijelző (1280x800)
    - 3 x USB 2.0
    - Intel Dual Core T2370 (2 x 1,73Ghz)
    - Aksija nullás és a DVD írója se túl jó
    - 2GB DDR2 RAM
    - Seagate 160GB HDD

    3, Advent Quantum Q200
    - Állapota a kinézetét tekintve elég jó. Műszakilag már kevésbé.
    - A kulcsfontosságú alkatrészek mind hibátlanul működnek (alaplap, processzor, memória, töltő, hűtés stb).
    - A vinyója 100 \ 25 %-os. (Szektorhibás, cserére szorul!)
    - A kijelző feltehetőleg szalagkábel hibás, de nem tudom pontosan, mert bizonyos szögben úgy vibrál h elolvasni se lehet semmit ami rajta van, más szögbe elfordítva, meg hibátlan képet ad.
    - Eredeti töltője hibátlan
    - Továbbá a laptop be van vonva leopárd mintás öntapadós fóliával
    - 14" HD kijelző (1280x720)
    - 2GB DDR3 RAM 1333Mhz
    - 3 x USB 2.0
    - Intel Celeron 900 (2,2 Ghz)
    - DVD író
    - Samsung 250GB HDD

    Itt vannak az adatok akkor!
    Köszi előre is mindenkinek! :R

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák