Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabranek

    aktív tag

    válasz CactuS #2046 üzenetére

    A "portál" itt nem a bázisodon építhetőt jelenti, hanem bolygókon lehet találni alien struktúrákat, amikbe ha a megfelelő sorrendben rakod ki a szimbólumokat, akkor teleportálsz a célponthoz. Viszont mivel te még eléggé az elején vagy, szerintem nem ismerheted a szimbólumokat. Azokat majd a main quest egy eléggé távoli pontján fogod megtanulni.
    Az a fontos, hogy ha az utazásaid során ráakadsz egy ilyen portálra, akkor szépen leraksz mellé egy base computert, amit elnevezel, hogy később tudd, hogy mi van ott. És amikor majd szükséged lesz egy ilyen portálra, nem akkor kell keresgélni (mert azért nincs ilyen minden rendszerben), hanem a legközelebbi space stationról oda tudsz teleportálni.

    A galaxis közepén átlépve a következő galaxisba, szerencsére nem veszik el semmid (na még csak az kéne :) ), viszont az összes fejlesztésed elromlik, de csak az aktív eszközökön lévők, ahogy negyven2 írta. Bárcsak tudtam volna a hajó/tool cseréről, mielőtt átléptem volna. Szentségeltem rendesen amikor megláttam az összes használhatatlan fejlesztést.

    Köszi a tippet a D3-hoz, át is nézem a ládámat.

    田中れいな

  • negyven2

    veterán

    válasz CactuS #2046 üzenetére

    Az nem portál, csak a Base Teleport Module.
    De amúgy igen a Portal az a csillagkapuszerű építmény amiből minden a játékban lévő égitesten megtalálható.

    Amúgy nem reset-el (már?) semmit ha átmész egy másik galaxisba, mert a teleport rendszernek köszönhetően oda-vissza tudsz menni a galaxisok között. Ha átmész amúgy a galaxisok magjában lévő átjárón akkor minden olyan technológia ami a hajódon, multitool-on és Exosuit-on van meghibásodik és meg kell azokat javítani. Ez akkor kellemetlen, ha nagyon sok fejlet technikával vannak azok felszerelve. Elvileg ha utazás elött átváltasz valami teljesen alap technikával felszerelt hajóra/multitool-ra, akkor átérve vissza csak azok lesznek hibásak.

    255 galaxis van a játékban a kezdővel együtt (ha a 255. galaxisból átmész az ottani magon, akkor visszarak az elsőbe. Azért ajánlják a 10., Eissentam galaxist sokan, mert abban van a legtöbb olyan bolygó ahol gond nélkül tudsz építkezni (kvázi ott van legtóbb sentinel mentes, tökéletes klímájú, időjárású bolygó... kvázi földszerű).

    A linkelt oldalakon pedig ott van rengeteg S osztályú hajó, anya és kisérő hajó, és multitool elérhetősége. Ez a legegyszerűbb mód arra hogy ha bővíteni kell a flottádat (persze ezek nagyon sok pénzbe kerülnek).

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák