Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz CactuS #2044 üzenetére

    No Man's Sky Coordinate Exchange Subreddit, vagy ugyan ez egy szűrhető, kereshető weboldal formájában.

    Itt a community által felfedezett, megtalált dolgok elérhetőségét (portál koordináták) teszi be a közösbe. Mert, bár a dolgok elvileg procedurálisan vannak elhelyezve, megcsinálva, de ettől függetlenül ha megtalálsz valamit akkor annak meg lehet osztani a helyzetét, mert az másnak is ott lesz.

    Amúgy a dolog alatt itt szinte mindet kell érteni, a z érdekes bolygóktól, faunáktól át, a hajók, anyahajók, multitool-on át sok mindent. A Portálokat gondolom ismered és tudod is használni. És bár a legtöbb dolgo azért standard Euclid galaxisba van, azért lehetnek másfajta játékmódban és másik galaxisba.

    Én mmég amikor játszottam vele aktívában akkor gondolkoztam, hogy elmenjek egészen az Eissentam galaxisba és ott letáborozzak, mert ugye a a legtöbb Golden World abban van, de ezt pusztán lustosából még nem tettem meg, pedig a második, Hilbert-be már régen eljutottam mind standard-ba, mind Permadeath-be (Xbox-on az összes achievement megvan).

    Amúgy szintén reddit-en van egy "gyors" az Eissentam galaxisba (ebben a galaxismagok közelében lévő rendszerek portál címei vannak). Illetve azt még ide írom, hogy ha valaki nem tudná, hogy ha átmész egy másik galaxisba akkor a hajón lévő (és talán a suit/multitool-on?) összes fejlesztés elromlik. tehát érdemes ugrás elött lecserélni valami nagyon alap hajóra/multitool-ra a dolgokat.

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák