Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz gabranek #2012 üzenetére

    Köszönöm h a klórt feldobtad mint esetleges alternatívát de még a linkelt videó előtt a leírásodból is arra jutottam h olyasmi mint anno a cobalt kontra economy crash buli, egyszer próbáltam és kizárólag arra volt jó h minden értelmét veszítse, szóval kihagyom.
    Plusz.., nyilván maradi vagyok de szeretem ha van némi effort a pénzkereset mögött.

    Maradok akkor az indiumnál, helyet már találtam, el is kezdtem feltérképezni mikor is megláttam h egyetlen silo 10db metal plating (:O ;]), na azóta ferrite dusttal próbálom teli rakni a freightert.. :DDD

    Volt amúgy pénzem amikor újra leültem a játék elé, csak két monoton Expedition 4 Phase között gondoltam tolom kicsit a soha véget nem érő Artemis storylinet.
    Ugráltatott balra-jobbra, míg végül szembe találtam magam az egyik állomáson ezzel a gyönyörűséggel:


    Ilyen formás heavy fightert ~250óra alatt még nem láttam a játékban, egy vadállat, szóval filmszakadás következett be és kb egy óra alatt mindjárt sikerült is az egyik trading postról behúzni egy B-set (rengeteg C után..). Korvax rendszer.., minden explorerekkel volt tele, nem volt cérnám többet várni A/S -re.., akartam, a hajó is akart engem! :K

    Ugyan volt eltéve tavalyi crashed ship mentések és derelic frighter fosztogatásokból bejött storage augmentation 10-11db.., mire felhúztam S-re elfogyott a nanite, slot ügyileg pedig (48+21) még mindig maradt jó pár.., cirka féltucatot kifizettem de elkezdett olyan összegeket kérni értük h lebillentem a székről.
    Kifizetni nem fogom őket, 360M egy slotért.., aha persze^^, majd gyűjtök még augmentationt de még így is ráment a gatyám. :D

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák