Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil198909

    tag

    válasz idegen lény #930 üzenetére

    Szia!Olvasgattam amiket írtál és szeretnék hozzászólni!Tudom hogy unalmas a szöveg de azért elmondom a Wii is hogy el volt maradva az xbox 360-tól meg a Ps3-tól!Aztán mégis mit kihozott belőle a Nintendo!Elég pár címre gondolni pl:Super Mario Galaxy sorozat!Többet nem is említek pedig van még pár!Azt emlegetík hogy ez a Wii U a Ps3 szintjén van hardverileg!Nekünk Nintendosoknak ez bőven elég ha arra gondolunk hogy a Wii-re milyen játékok jöttek és mennyire erős gép volt a többihez képest!Egyébként mindenki a grafikával jön meg hogy milyen erős egy gép megmondom az őszintét hogy hiába van mindez ha a játékok amiket kiadnak semmit nem ér és sok ilyen volt ezt nem szabad elfelejteni!Ezeket úgy mondom hogy van Ps3-am is tehát nem úgy szövegelek hogy nem értek hozzá!Nekem nem az a lényeg hogy egy játéknak olyan grafikája legyen mint egy filmnek hanem hogy szórakoztasson és én ezt a Wii-nél bőven meg is kaptam!Eddig a Wii U-nál is bár nem túl sok játék van még rá!Ennyit szerettem volna!Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák