Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil198909

    tag

    Üdvözletem az elöttem szólóknak!Én is azt vallom amit elöttem elmondtál mégpedig hogy a Nintendo a saját útját járja és nem követi a két izomgépezetet!Nekem mindig is jobban tetszettek ezek a klasszikus nintendo játékok mint a két konkurencia exluzív címei bár azok sem rosszak!Elöször vásároltam egy wii u deluxe kiadást de azt eladtam mert nem tudom hogy vagytok vele de nekem ez a fényes fekete burkolat annyira nem tetszik mert minden újlenyomat meglátszik rajta!A 32 Gb beépített memória meg nem érdekel mert van külső merevlemezem és az jóval több hellyel rendelkezik!Tehát utánna vettem egy fehér 8 Gb-os wii u-t ez sokkal jobb ebből a szempontból.Szóval visszatérve a lényeghez őszintén a sima wii is hol volt az xbox360-tól meg a ps3-tól mégis kenterbe verte mind a kettőt eladásban ez az egyik a másik dolog hogy sem xbox360-on sem ps3-on nem játszottam olyan élvezetes játékkal ami annyira lekötött és tetszett mint wii-n a super mario galaxy 1-2 vagy a donkey kong country returns vagy a new super mario bros wii!Szóval ebböl a szempontból szerintem igaza van a nintendo-nak hogy egy gép úgy lesz sikeres ha jó játékokat adnak ki rá!Persz mielött bárki megszólna ezeket a dolgokat amiket elmondtam úgy mondom hogy elötte volt xbox360-om sőt ps3-am is volt és mind a kettőn kijátszottam az exluzív címeket is!
    István

Új hozzászólás Aktív témák