Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil198909

    tag

    Sziasztok!Egy gondolatomat szeretném veletek megosztani ami mostanában egyre többet jár a fejemben!Olvasgatok fórumokat a Wii U-al kapcsolatban!Ugyebár megérkezett a Super Mario 3d world-is de erről majd később!Pont belebotlottam egy oldalba amin a GTA 5 Wii U-s verziójáról megy a téma az emberek között!Mondjuk ki mert szerintem mindenki tudja hogy egy elég nagy vásárló bázisú játékról van szó.Na már most nem tudom ki mennyire van tisztában a GTA 5 Ifruit lehetőségeiről meg hasonló dolgokról amiket szerintem a Wii U-n lehett volna a legjobban megvalósítani!Ha valami akkor ez a játék nagyon ki tudta volna használni a gamepad-et is.Na már most a lényeg hogy egyszerűen nem értem a Nintendo-t hogy miért nem tárgyaltak a Rockstar-al hogy a játék Wii U-ra is megjelenjen!Ha mást nem akkor egy aktatáskányi pénzzel kellett volna a Nintendonak megoldani hogy megjelenjen rá!Ebből végülis azt akarom kihozni hogy a lényegre térjek hogy ebbe a dologba tény hogy bele kellett volna ölnie egy kis tőkét a Nintendonak de bőven megtérült volna!Gondoljatok bele ugyanis a Wii U-s verzió jóval többet tudott volna kihozni a GTA 5-ből eleve gamepad miatt is és arról sem feledkezzünk meg hogy a PS3-ál és az Xbox 360-ál azért a Wii U erősebb is tehát még látványban is jobb lehetett volna ez a verzió mint a többi!Szerintem a sok GTA Fan mert valljuk be sokan vannak már ezek miatt a dolgok miatt is inkább megvették volna a Wii U-t és akkor valószínűleg nem lennének gondok a gépeladásokkal!Erre abból következtetek hogy mennyi GTA 5 fogyott.Ezt végülis azért mondom el mert én abban nem vagyok biztos hogy csak magában az exlusive játékok megjelenése elég lenne ahhoz hogy megmentse a Wii U-t!Mert ugyebár ott lesz az új Donkey Kong is félre ne értsetek várom és meg is fogom venni az tuti de ahogy olvasgatom az emberek véleményét azért ez már kevés tehát szerintem nem lesz akkora nagy siker mint a Wii-nél!Ennyit szerettem volna!Kíváncsi vagyok a véleményeitekre! :R

Új hozzászólás Aktív témák