Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qwery

    tag

    válasz onionsoup #6089 üzenetére

    Az olcsó Wii2HDMI adapterek java hit or miss alapon működik. Van/volt több olcsó, 1500-2000 Ft-os ilyen adapterem. A régebbiek hibátlan képet adnak, én a mai napig használok ilyet. Gyári komponens képével vetekszik és fehér zaj sincs. De mivel ez rizikó, hogy ugyanolyan házban, melyik belső van, így a következő lépés a Mayflash Wii HDMI adaptere. Jelenleg 7500 Ft Alin. Mayflash cuccok nagyon jók. Bátran ajánlom.
    Az általad belinkelt komponens/hdmi adaptereket felejtsd el. Bár a képet átengedi, de ezek videólejátszásra vannak kitalálva, funkciójukat bár ellátják, gaming a tervezésnél nem volt szempont, így a lag kérdése sem. Ilyen adapter szempontunkból minimum a Rertoscaler 2x-nél kezdődik, ami Alin most még, a holnapig (április 5.) tartó akcióban 14k alatt coinokkal, kuponnal behúzható. Na az már közel lagfree megoldás és vannak egyéb funkciói is, pl felskáláz, hogy modernebb TV-k is tudják a felbontást értelmezni.

    DE! Komponens adaptert csak abban az esetben válassz, ha a komponens kábeled GYÁRI (bár azt írtad, hogy a tiéd az, azért biztos ami biztos megerősítésként írom). Az összes utángyártott komponens Wii kábel botrányosan szar volt.

    [ Szerkesztve ]

    42

  • Qwery

    tag

    válasz onionsoup #6091 üzenetére

    Ennek örülök! Már csak néhány beállítás a LoaderGX-ben és olyan képed lesz, mint komponenssel se. :DDD

    sm4e86 :
    Gyári Wii komponens kábelt kb 10 éve vadásztam, pedig jópár gépet adtam/vettem, csinálgattam. Talán egy hónapja pecáztam egy szettet, amihez volt. (konkrétan a kábel miatt vettem meg a egész pakkot). Ebayen akad, nagyon borsos áron. Vagy türelemjáték itthon.

    42

Új hozzászólás Aktív témák