Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t256

    őstag

    válasz Mister_X #4540 üzenetére

    Számomra a Resident Evil Remake és a Resident Evil 0 miatt megéri. Tudod, ízlések és pofonok, én nagy rajongója vagyok a Resident Evilnek, lásd az arcképem.

    A Twin Snakes még ritkább és drágább. Ha a PS1 irányításához vagy szokva, akkor lehet lesznek problémáid. Nehéz átszokni és az eredeti Metal Gear Solid szvsz a legjobb a sorozatban.
    Ha ezek a játékok lennének PS2-re, akkor számomra értelmét vesztené a GC.

    Jó játékok még rá a Super Mario Sunshine, Luigi's Mansion, Metroid Prime 1-2. Hirtelen ennyi jut eszembe. Vannak még multiplatform játékok, mint Dragonball Z Budokai 2.
    Super Smash Bros nekem sosem tetszett.
    Vannak még méreg drága Zelda Collectors Edition, Zelda Ocarina Of Time / Master Quest, Mega Man és Fire Emblem játékok. Ikaruga is van, habár az inkább Dreamcast-en tarolt.

    A Gamecube Nintendo fanatikusoknak kötelező. Nekem is elfér a gyűjteményemben, habár a kontrollere olyan, hogy fél óra után pihennem kell. Jobb, mint az N64-é, de nekem nem kényelmes. Playstation kontrollerekhez vagyok szokva, ami valljuk be nagyon kényelmes.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

  • mirci18

    addikt

    válasz Mister_X #4540 üzenetére

    A gamecube a maga korában egy nagyon jó konzol volt.
    Nincs igazad mert a remake játék nem ugyan olyan amilyen az eredeti.
    A folytatás sem lessz olyan mint az eredeti.
    Mario Sunshine nincs csak Gc-n és ez neked miért réteg cím?
    Wawe race nincs csak gc-n.
    A Metroid prime-ban az irányítás nem eredeti így érdemes beszerezni gc-re.

    Szóval ajánlott beszerezni egy gc kompatibilis gépet.
    Arról nem is beszélve hogy ha ilyen gépet veszel akkor sok olyan wii-s játék van amiben használhatsz gamecube kontrollert és azért valljuk be ez jobban kézreáll mint a wii sima kontrollerei.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák