Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz horvathkrisz #10800 üzenetére

    De ez hülyeség ... kb. egy árban van az S6 -al (sőt az S7 még drágább lesz) !

    Tessék 6S (229) vagy S6 (222k) :)

    Szóval nem 2-3X drágább ... eddig azért nem vettem iPhone telefon mert túl drágák voltak, de most már eljutottunk arra a szintre hogy kb. ugyan azon az áron vannak a csúcs androidok mint egy iPhone, amit vajunk be hogy szoftveresen sokkal stabilabb, smoothabb, gyorsabb, nincsenek h*lye anomáliák, frissítések folyamatosan jönnek a hibajavítások, garanciális ügyintézés a legjobb, szóval kicsit elegem lett a Google nézőpontjából ... de ezt csak én látom így :(

    Persze azt is megértem aki az Androidhoz ragaszkodik, kíváncsi vagyok Nexus 5 tulajok mire fognak ezek után váltani ? majd bevállalnak valami G4 vagy S6 vagy HTC M9 -t és úgy megutálják az Androidot mint ahogyan én is, persze én nem utálom csak kicsit elegem lett belőle (nincs nekem időm folyamatosan azzal foglalkozni hogy mitől merül a telefon XY bugos, jaj tegyünk fel egy új romot stb. stb (kinőttem már ezekből) komolyan lassan rosszabb már mint egy nő mikor menstruál (mindig van valami nyűgje) , szóval nem jó ez így a Google nagyon letért arról a bizonyos "ösvényről" :)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák