Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Jadro #8863 üzenetére

    :C :R
    Érezd jól magad ;)

    Hazafelé az egyik fizető kapu előtt kilométerekre bedugult a pálya,, kis araszolás, majd látom a táblákat a pálya fölött,,,2 sáv cash,2 sáv bankcard...utóbbi sávok full üresek,,, rosszat sejtve ugyan,(mert ennyi ember nem lehet hülye,, illetve ennyi embernél én hogy lennék szerencsésebb) de egy életem, egy halálom,, átsoroltam és go....reszkettem a döntésem miatt, ahogy szinte egyedüliként suhantam az álló tömött sor mellett...de odaértem a kapuhoz, kártyákat az adott nyílásokba bedugtam, és 10 másodpercen belül suhantam tovább a még mindig álló sor mellett, mert a készpénzes kapu jóval odébb volt,, szóval ezt kikerülve,a navigáció szerint 1,5 órát sportoltam :D
    Ügyesen megveregettem a vállamat....
    Nem tudom, hogy ennyi embernek nincs kártyája, vagy tényleg ennyire (félve mondom ki) hülyék...:U :Y

    Én ma kiürítettem a földszintet,a családot beköltöztettem anyósékhoz egy hétre...
    Furcsa egy romhalmaz(ajtók, bojler lebontva,, stb. Stb...falig ürítve egy kertes ház földszintje) közepén a földön ülni...:((
    Nem olyan jó...persze az emelet "pihe-puha"maradt,, de oda még nem jutottam fel...
    Talán nemsokára...aludni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák