Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz pcnet #753 üzenetére

    "egyedül iTunes szinkronizációt nem szeretem, zenéket iTunesszal lehet feltenni. De ezt is csak az híresztelgeti aki ki sem próbálta a rendszert, vagy egy hét után feladta."

    Mint pld. én akinek ez egy örök vesszőparipája az iOs-el szemben,,, :(((

    iTools , vagy iTunes,,, "nem mindegy" ? program/alkalmazás kell ahhoz, hogy valamit egy mobil eszközre másoljak/leszedjek róla...Nem normális dolog...
    Tudod mennyit sz*pok én ezekkel az eszközökkel hangtechnikusként,,mikor hozzák "i eszközön" a zenéiket a fellépők, hogy:
    "cd-n nincs itt, de a telefonomon rajta van,,,de őő még meg is kellene vágni, itt meg ott,,,"(tehát mindenképpen le kellene szedni valahogy arról a sz@rról)

    Szóval az, hogy "Ödönke vagy Géza" otthon fel tud másolni valamit a telefonjára itoolsal, engem még nagyon nem ránt ki a sz@rból meló közben..egy mobil eszközhöz ne kelljen segédprogram 2014-ben ahhoz, hogy valamilyen mediát fel tudjak rá rakni, vagy le tudjak szedni :((

    Pedig esküszöm,, már lehet ,hogy rég kipróbáltam volna az almás mobil eszközöket...mert egy mac-appletv-iphone-ipad ökoszisztéma nagyon kva jó tud lenni...(látom havernál...) de...............és itt kezdeném elölről a programmal való másolgatás kesergést............... :(((

    Szerk:
    Zárt vagy nyitott....almab*zi haverral sokat beszélgetünk,,,és azt látom örül minden olyan frissítésnek/ újításnak, amit én csípőből oldok androidon,,,épp ezt magyaráztam neki múltkor...
    Ha neki valami eszébe jut hogy valami másképp kényelmesebb lenne a rendszerben,,,vakarja a fejét,,és fél év múlva vagy megkapja, egy frissítéssel, vagy nem,,,(lehúzható "roló",,mit rakunk a rolóra,,fel kell e nyúlni teljesen vagy csak a közepétől húzom meg a képernyőt stb,,stb..)
    Ha nekem eszembe jut valami ami kényelmesebbé teszi a használatot,,,egyszerűen csak megvalósítom,,,mert lehet....
    Erre persze mindig jön az almás válasz,,,,"de ő csak kicsomagolja és használja,,,ez a jó az almában"..
    Persze ,,azért látom, hogy minden frissítésnél összeprickolja a nadrágját az uj fícsöröktől ;] :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák