Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz DeathAdder #3840 üzenetére

    Első benyomások ... :)

    1. Anyaghasználat : minőségi (szép minta) jól összerakott, masszív, nem recseg !

    2. Kijelző : gyönyörű rég láttam már ilyen szép színeket, valahol az IPS és az Amoled között van (az a pont jó kategória a fekete az tényleg fekete, szép kontrasztos minden) van rajta 2 demó videó eszméletlen az egész, olyan mintha egy UHD TV -n valami promó anyagot néznék ! :D

    3. Kamera : nagyon durva hogy mennyi beállítási lehetőség van, nagyon gyorsan fókuszál + exponál és nem tudom mennyi lehet a záridő de az S4 -től biztosan gyorsabban lövi a képeket, minőségről csak annyit hogy N4 után teljesen más világ, de majd csinálok teszt képeket ! :K

    4. Rendszer : imádom !!! nagyon sok kényelmi funkció van benne, 100% -n testre szabható kb. minden, a gyári launchert le szoktam tiltani és a Nova -t használom de itt nem kell mert minden nagyon profi (animációk, alkalmazások elrejtése, widgetek, stb. beállítások) sebességre egy szavam nincs minden azonnal történik csak a beállításokon belül néha tapasztalok nagyon pici röccenést, de egyáltalán nem vészes ... N4 után biztosan gyorsabb minden, az alkalmazások nagyon smooth + gyorsak (végre nem akad a Facebook -on belül a görgetés szinte vaj sima) meglepő módon de nagyon kevés benne a bloatware kb. 10 alkalmazást töröltem / letiltottam, (Samu S4 -ben legalább 3X ennyi szemét volt :DDD ) a beépített alkalmazások eszméletlen szépek és átgondoltak mindegyik nagyon szuper pl. Óra, Naptár (mutatja az ünnepnapokat + hivatolos munkaszüneti napokat is), Távirányító, Galéria, Videólejátszó (MX player szinten van), Zenelejátszó (rengeteg hang beállítás), FM rádió, a képernyőzár elő időjárás + animációk hát mintha kb. egy HTC -t látnék (gyönyörű), a "dupla kopp" képernyőfeloldás és lezárása a világ legjobb találmánya (egyből reagál nem gondolkodik) a hátsó gombokat még nem használtam mert nem érezem szükségét, feloldásra és lezárásra ugye egyértelmű miért nem, hangerő meg ott van a kijelzőn, szóval ha egyáltalán nem lennének rajta gombok engem még az sem zavarna :N

    5. Akkumulátor : egy szó ami eszembe jut "bika" első bekapcsoláskor 92% -ról indultam aztán elkezdtem mindent beállítani szóval belakni a telefont, jelenleg 68% van még és 2 óra 50 perc kijelző időnél vagyok :))

    6. Egyéb : hangerő + minősége nagyon jó (semmi torzítás / berezonálás nincs), a méretétől kicsit féltem de meglepő módon pont jó (semmivel sem nyomja jobban a zsebemet mint a N4), fogása a lekerekített hátlap miatt szerintem szuper ! :)

    Bármi észrevétel vagy óhaj-sóhaj van, nyugodtan bombázzatok ! :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák