Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muri1984

    csendes tag

    Sziasztok!

    Konfig:
    1. AMD Phenom II X4 955 dobozos AM3 Black Edition
    2. ASUS M4A77T alaplap
    3. VTX3D Radeon HD6770 1GB DDR5 PCIe /VX6770 1GBD5-HV2/
    4. 4GB 1333MHz DDR3 RAM Geil Enchance Corsa Kit SPD:9 (2x2GB)
    5. XDL Happy 13B táp nélküli fekete ház plexi oldallal
    6. Gigabyte Superb 460W tápeg ység (GE-R460-V1)
    7. Samsung SH-222AB/BEBE SATA DVD író Super Multi fekete OEM
    8. 500GB Samsung 3.5" HD502HJ SATAII 16MB cache winchester
    :D

    Probléma: :O
    - Indulni indul...vétel után, 2-3 nap elteltével pár óránként fagyás, újraindulás csak játékoknál pl.: GTA4...
    Pedig legelső índításnál (GTA4) a monitor natív felb. (1920*1080) max-med garfikán teljesen folyékonyan futott... aztán már film nézés közben is 1-2 hét múlva... 1 hónapra rá már bekapcs után 10-15 perc csak aztalon állva is újra indulás vagy lefagyás.. de nincs kék halál vagy ilyesmi és nem minden índításnál... de 6 órás bekapcs után szinte biztos volt, hogy lesz fagyás.
    Fagyás után kérdi hogy normál vagy stb. módban induljon e a Win. (Win7 Prof. auto update bekapcs.) Avast home free anti vir.
    Haver mindig mondja, hogy fagyás előtt az egér "ilyen" zavaros kocka lesz, utána pedig a kép csíkos... azt mondja ez a "jel" , hogy biztos kifog fagyni. Illetve GTA ban képregény volt a játék belépés után egyből...pedig mondom legelöször tuti grafika mellett átl. 20 - 40Fps. :K

    kb.~ 2 hónapos gép, most volt szervízben (1 hét), probléma újra kezd előjönni már az első nap. A szervízben (Dohány u. Aqua ) csatolók portalanítást és BIOS fríssítést csináltak.. ennyi... 5,2 k Ft... :C :F
    L4D2 vel tolta a szervíz után... 1-2 óra múlva egy "kis fagyás" de nem fagyott le csak megakadt pár mp.-re... másnap már lefagyott... mehint az egér 1 zavaros kocka lesz a kép pedig csíkos.. ami nem tudom pontosan mit jelent mert én amikor voltam nála -még szervíz előtt-, akkor nem jött elő... én csak a GTA4 nél láttam hogy min. graf min. felb. mellett 10-20 fps... meg a net is igen lassú volt -oldalak betöltése 10-20mp vagy több pl. a google kereső- néha pedig a netteszt 2-3MB töltött 10-50ms mellett, már amikor végre betöltött a teszt oldal... :(((

    Na... szóval itt tartunk most... valaki valamilyen tippet vagy egy jó megbízható szervízet nem tud ajánlani.. vagy vissza az aQuába
    Egy kis segítséget, tippet tudna adni valaki azt megköszöném. :R
    Az én gépem - alaplap CPU nem egyeziik (Inteles) de a vid kari és RAM, Táp, Vinnyó azt berakaható az övébe...(GT 560 1GB, DDR3 8GB kit 2*4GB, Chieftech 560W)

  • muri1984

    csendes tag

    válasz #10726912 #11803 üzenetére

    (#11803) Tiger.huhhhh

    VGA 35-40c alap GTA4 alatt max 55-65c
    proc 30c GTA4 alatt max 40-50c ez csak az amire kb. emlékszem :F de azt tudom hogy biztos nem ment fel 70c fölé a VGA... :F
    Azt is mondta haver, hogy hangosan búg a gép.. a venti pörög mint állat... mintha felakarna robbani... :K
    De hétvégén kicseréljük a hardvert -VGA,RAM- előtte egy mem teszt és megnézem hogy mennyi a C fok a proci, VGA játék közben.
    Majd csak utána tudok többet mondani... :U

    Teszt progit tudtok ajánlani? linket?

    Köszönöm a gyors válaszokat! :) :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák