Új hozzászólás Aktív témák

  • illes0102

    aktív tag

    válasz Pr3ciSioN #29100 üzenetére

    FSP Raider RA-650 táp van benne, igen játszottam (wow) gyenge közepes beállításokon mert 4gb ram már annak is kevés. + chrome 5-6 lap megnyitva.
    Se videókártya, se processzor nincs huzva, havi 1x mindig ki van fujva/porszívózva.
    azért gyanakodtam csak a ramra mert ma kivettem 4gb-t kölcsönadtam egy barátomnak pár napra, és utána pár órára rá csinálta ezt kétszer. (gondoltam ez is valami biztonsági dolog ha a ram tulmelegszik akkor lekapcsol mint pl egyes prociknál, mert 78% ram használat volt csak játék közben minden chrome nélkül, és azért a chrome is tud zabálni rendesen ha youtube megy meg több oldal meg van nyitva :(( )

    gondoltam már valami hálózat bajra is a házban, nem tudom ez mennyire lehetséges... mert az elején csak nekem volt itt "nagy" teljesítményü gépem, majd másik haverom is összerakott egyet utána kezdett a monitorom szórakozni véletlenszerüen kikapcsolgat 1-2mpre majd vissza, aztán ma raktuk össze szobatársamnak is a gépét és most a gépem kezd kikapcsolni :DDD , remélem más már nem akar gépet összerakni mert már nem tudom hogy mim kapcsolgathatna ki..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák