Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Vagy egy hete nyomom de nagyon hiányzik belőle a HP2 fizika a kocsikra. Abban igen szerettem hogy hatalmas ütközések, repülések voltak. Nyomtam neki előttem pár versenyző beleszaladt egy útakadályba és repültek a kocsik mindenfelé én meg el alattuk. Vagy követnek egyszer csak nagy csattanás és a fejem fölött szaltózva elrepül egy autó. Ezek iszonyat megdobták a hangulatot, néha csak azt vártam m ikor lesz valami nagy csatt, és mi lesz az eredménye. Ebben meg semmi, én vagyok az egyetlen aki nagyot tud bukni ha ütközök, az ellenfelek csak megperdülnek, alig van akcióba illő rész.
    Nem lehet kilökni az ellenfeleket, a zsarukat meg főleg, ez azért lehetett volna jobb-arcadosabb, adott volna a hangulatra. A MV-ben is amikor útakadály volt vagy 7 rendőrből és jo helyen eltrafáltad őket az eredmény brutális jó volt, kétoldalt pörögve elszálltak, a legjobb mikor a roncsokat nem lehagyod hanem megelőznek és szaltózó kocsik alatt-között lépsz re, igazi filmes hangulatokat adott.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák