Új hozzászólás Aktív témák

  • Tino

    csendes tag

    válasz Ptech #15 üzenetére

    Két szó összeolvasztása. Bénábbnál bénább nevek kitalálása a semmiért. Nevezzük szóösszeolvasztásnak, vagy szópoénnak, mindegy. Senki nem nyer semmit, nem lesz senki több ezáltal. Maximum te nyersz azzal, hogy valamit le tudtál tenni az asztalra, azzal, hogy ezt a fantasztikus szót megosztottad velünk. Bizonyára mindenki ezt fogja használni az idők végezetéig. Legalábbis szerinted.

    A fenti viselkedés általánosan jellemző erre a fórumra. Nem tudom miért, valakik így érezték magukat janinak. Aztán elterjedt. Szerintem nem te találtad ki, te is csak áldozat vagy.

    Az én megjegyzésem off-topic. Nem volt szándék a színvonal javítására, hacsak nem ezáltal valaki mellőzi a béna szavak kitalálását. Remélhetőleg. De örülök, hogy védekezésül azt firtatod, hogy kinek a megjegyzése mennyit ad hozzá. Számítottam erre a hozzáállásra.

    Hú nem akartam másba belekötni, mert azzal csak belebonyolódnál a saját állításod igazolásába. De kérésed parancs: Örülök, hogy ennyire bennfentes vagy és pontokba tudtad szedni a MS céljait. Szerintem a profig a célja és így egyszerűbb elérnie. Ennyi. Továbbá a hálózat-hatás nem tudom micsoda de ezt most hagyjuk is.

Új hozzászólás Aktív témák