Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz Atomgeszi #219 üzenetére

    Amúgy, valaki le tudja írni, hogy milyen lépés után mi következik?
    nem vagyok benne biztos, hogy hivatalos ilyesmi lista jelenleg már elérhető, ugye még el sem indult a pályázat (nem véletlenül említik meg sokan, hogy indulás előtti állapotot nézve, ilyen kusza pályázat még nem volt - bár ekkora felhajtás sem volt még talán induló pályázatnál)

    szerződés aláírásától van 18 hónap megvalósítani a 2-es típust (ezt én nem néztem meg, hogy kötelező lenne pont az ablakokkal kezdeni, meg furcsállom is, hogy miért így lenne)

    ennek sem néztem utána, hogy energetikában fel kell e tölteni a szerződés aláírásához a jelenlegi állapotot (és persze leadni a tervezettet is) és ha elkészült, akkor 18 hónapon belül a tervezettnek megfelelő, új állapot tanúsítását is - nekem így lenne logikus, de nem tudom, azt sem, hogy van e erről már pontos kiírás

    pályázatíróra nem lesz szükség, több fórumban azt állítják, hogy csak "alap" adminisztrációs dolgok lesznek, tehát tulajdonképpen csak papírokat kell leadni/feltölteni

    legtöbb pályázat olyan, hogy hivatalosan beadni csak akkor lehet, ha már le vagytok szerződve a kivitelezőkkel és természetesen van a kezedben érvényes árajánlat is

    2-es pályázat esetén semmi értelme nem lenne a korábbi áramfogyasztást nézni, ezért kell a tervezett energetikai számítás a végső állapotról, az megmondja, hogy mennyi lesz a fogyasztás és ahhoz mekkora napelem kell

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák