Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz vakond5 #1840 üzenetére

    Ja igen, közben gondolkodtam a dolgon, hogy mégis mi értelme ennek, és én is valami ilyesmit tudtam elképzelni, hogy az összes zenéd egyetlen listában van. Így már jogos a felvetés, de szerintem ez az igény relatíve ritka, ezért nem készült hozzá plugin, vagy valamiféle egyszerű megoldás.

    Próbálgattam én is, de amiket kijelölsz Alt + balklikkel, azokat nem ismétli, csak végigmegy a listán a lejátszás.

    Hát még annyit tudok javasolni - de ez "favágó módszer", és szerintem neked is eszedbe jutott - hogy az összes zenédet behúzod a Winamp-ba, majd Ctrl+S-sel készítesz róluk egy playlist fájlt, aztán csak azokat hagyod meg a Winamp-ban, amiket hallgatni akarsz, pl így: Ctrl + balklikkel kiválasztod, majd inverz kijelölés Ctrl+I-vel, kitörlöd az így kijelölteket, és kész is vagy. Akár elmentheted ezt is Ctrl+S-sel, de végülis nincs jelentősége. Ha másikakat akarsz hallgatni, akkor benyitod az eredetit az összes zenével, és mehet előröl a történet. Nem túl elegáns, de működik, és nem kell bántani az eredeti listádat sem.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák